O nas MINI MINI

Mini Mini to nie tylko budynek, ale przede wszystkim LUDZIE.
Tworzymy zgrany, wspierający się zespół, nieprzerwanie kształcący się na wielu płaszczyznach.

Przywiązujemy ogromną wagę do relacji, jakie łączą̨ nas z dziećmi, ale także z ich rodzicami. Dzięki temu możemy tworzyć optymalne
i bezpieczne warunki do rozwoju naszych podopiecznych.

Wykwalifikowana, zaangażowana i kochająca swój zawód kadra, która daje dzieciom siebie – swój czas, wrażliwość, pomocną dłoń oraz swoje ramiona, które zawsze są gotowe do przytulenia to właśnie Mini Mini.

Budynek położony jest w otoczeniu dużego ogrodu (ponad 500m2). Wyposażony jest w strefę dla maluszków, a także utwardzoną, która świetnie się sprawdza podczas zabaw na hulajnogach i jeździkach, jak i również w część zieloną, na której nasi najmłodsi mogą pohasać na bosaka, a starszaki zrobić bazę pod wierzbami.
Plac zabaw to także ogromna piaskownica oraz część wyposażona w sprzęt sportowy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Do dyspozycji dzieci są przestronne sale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt służący nie tylko edukacji, ale także dobremu samopoczuciu (stonowane kolory, rośliny, kąciki relaksu).

Korzystamy z lamp bakteriobójczych, które w dużej mierze obniżają poziom zachorowań.

Placówka jest monitorowana. W szatni udostępniany jest obraz z kamer dla rodziców, co jak sądzimy pomaga szczególnie w pierwszych dniach rozłąki.

O dietę nasz podopiecznych dba firma cateringowa Doktor Por, która wraz z naszym zespołem kuchennym wspólnie tworzy przepyszne i zdrowe posiłki. Nie straszna nam żadna alergia ani specjalna dieta!